Завершення будівництва двох об’єктів дороги М-21 у Житомирській області

Завершення будівництва двох об’єктів дороги М-21 у Житомирській області Фото: https://ukravtodor.gov.ua

Завершується будівництво двох об’єктів дороги М-21 у Житомирській області, про це повідомив прес-центр Укравтодору на своєму офіційному сайті.

«На ділянці дороги М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський (км 158+000 — 173+000) завершено нанесення дорожньої розмітки, встановлення сигнальних стовпчиків та дорожніх знаків. Тривають роботи з облаштування автопавільйонів»,- зазначено у повідомленні прес-центру.

А також : «На мосту через річку Желонь, що на четвертому кілометрі шляху М-21, вже завершено влаштування монолітної плити та деформаційних швів. Завершальний етап будівництва: влаштування гідроізоляції та шарів асфальтобетонного покриття. Новий міст матиме довжину 79 погонних метрів із габаритами проїзду 9,5 метрів та двома службовими проходами по 0,75 м».

Відомо, що роботи планується закінчити до кінця літа.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x