Форум "Аграрні інновації 2019"

Форум "Аграрні інновації 2019"

9 грудня група компаній "ПроАгро Груп" провела Форум "Аграрні інновації 2019", що зібрав експертів з впровадження інновацій агрокомпаній, розробників інноваційних рішень для агросектору, а також представників аграрної галузі, які зацікавлені у впровадженні інноваційних технологій та процесів на своїх підприємствах, а також тих, хто вже має досвід застосування інновацій. Офіційними партнерами заходу стали компанії Global GIS та Geosys.

Вже традиційно зали з заходами групи компаній ПроАгро уміщують не лише наявних на місці учасників, а й онлайн-глядачів, які завдяки сучасним технологіям мають можливість брати участь у заходах.

Учасники конференції мали можливість познайомитись з інноваційними технологіями управління та контролю на сучасному підприємстві, інноваційними технологіями контролю за вирощуванням с/г культур та інформаційними інструментами для агропромислового сектору.

Учасники Круглого столу ІІ панелі Форуму «Діджиталізація АПК. Проблеми та перспективи» окрім інновацій, мали можливість висловити свою думку, щодо Земельної реформи.

Панельна дискусія зібрала експертів думки, таких як: Ольга Трофімцева (екс.в.о.міністра аграрної політики), Микола Горбачьов (президент Української Зернової Асоціації), Леонід Козаченко (президент Української Аграрної Конфедерації), Віталій Ільченко (засновник компанії UKRAVIT), Валерій Яковенко, Ірина Кравець, Юрій Петрук (керівник асоціації AGTECH UKRAINE).

Всі експерти в своїй думці стверджують, що інновації потрібні, що інновації, це чинник який сприяє розвитку виробництва, збільшенню ефективності, зростанню продуктивності, що є необхідним фактором в умовах стрімкого збільшення кількості населення і тим самим зростаючої потреби в продуктах харчування.

Серед головних інноваційних трендів, що були представлені можна виділити: електрична техніка для с/г, прихід автономності та роботизація, прихід нових сильних гравців на ринок сільскогосподарського устаткування, таких, наприклад, як Bosch та Rolls-Royce.

Важко уявити , що беспілотні трактори в майбутньому оброблятимуть поля, а роботи на сонячних батарея знищуватимуть шкідників. На скільки Україна готова впроваджувати такі інновації, покаже час, а саме сьогодні українські виробники техніки та інноваційних ІТ-рішень успішно демонструють ефективність застосування та надійність.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x