Через українсько-румунський державний кордон відкриють новий міжнародний пункт пропуску

Через українсько-румунський державний кордон відкриють новий міжнародний пункт пропуску

10 квітня, у середу, під час засідання Кабінету Міністрів України схвалили рішення, щодо відкриття нового міжнародного пункт пропуску через українсько-румунський державний кордон. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Згідно з повідомленням міжнародний пункт пропуску буде використовуватись для поромного, пасажирського та вантажного сполучення між населеними пунктами Орлівка (Україна) - Ісакча (Румунія).

За словами Міністра інфраструктури, новий міжнародний пункт пропуску може запрацювати вже цього літа, він створить умови для відкриття відповідної поромної переправи між Україною та Румунією, що прилягає до автомагістралі «Одеса - Рені».

«Ця тема була однією із ключових під час мого візиту до Бухаресту наприкінці березня цього року. Я радий, що ми швидко знаходимо спільну мову з нашими міжнародними партнерами, а також ефективно співпрацюємо в питаннях розвитку інфраструктури. Завершення будівництва «Одеса-Рені» разом з відкриттям поромної переправи створить якісне транспортне сполучення між Україною та Румунією», - наголосив очільник Міністерства.

Також він повідомив, що на сьогодні українсько-румунське транспортне пасажирське та вантажне сполучення здійснюється транзитом територією Республіки Молдова (пункт пропуску Рені (Україна) – Джурджулешт (Республіка Молдова).

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x