Депутати Київської ради підтримали програму безпеки дорожнього руху столиці до 2022 року

Депутати Київської ради підтримали програму безпеки дорожнього руху столиці до 2022 року

Депутати Київської ради підтримали цільову програму з підвищення організації та безпеки дорожнього руху столиці до 2022 року. Про це інформує агентство «Інтерфакс-Україна».

Дане рішення підтримали 65 депутатів.

"Відповідна програма, розрахована на 4 роки, покликана створити комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху і зменшити рівень травматизму і смертності в столиці. Адже зараз за кількістю летальних випадків Київ випереджає більшість європейських міст. За 2017 рік смертність на дорогах в порівнянні з 2016 роком зросла майже на 48%". - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, реалізація програми сприятиме зменшенню випадків перевищення швидкості, кількості нетверезих водіїв, навмисних порушень ПДР, незастосування ременів безпеки тощо.

Як зазначається, до 2022 року київська влада планує витратити 58 млн грн для забезпечення безпеки дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках. Також 292,6 млн грн на будівництво світлофорних об'єктів.

В цілому фінансування програми на 4 роки становить 2,37 млрд грн.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x