Голову чорноморського міжрегіонального управління ДСБТ відсторонено

Голову чорноморського міжрегіонального управління ДСБТ відсторонено

До редакції видання "ВЦРТІ" надійшла копія наказу, про відсторонення Ігоря Пастуха, голову Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, від займаної ним посади.

 

Ігоря Пастуха було відсторонено наказом в.о. Голови ДСБТ Вячеславом Дідківським. Нагадаємо, шо Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк також відсторонений від займаної посади, проти нього розпочато дисциплінарне провадження, результати якого будуть відомі до кінця серпня. 

Ми вже повідомляли, що Ігоря Пастуха було відсторонено від займаної посади у січні 2019 року. Але ніякого дисциплінарного рішення, по ньому, винесено не було. 

Також ми писали про корупцію в ДСБТ в Херсонській області. Ми писали про ефективність управління. Ще ми писали про те, що ДСБТ та керівництво області увійшло в змову, за нашою думкою (не є доведеним фактом), у змову з нелегальними перевізниками. 

 

68598218 370884140218446 6048272576583565312 n

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x