Авіаційний комітет Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

Авіаційний комітет Експертної ради при МІУ провів підсумкове засідання

У п'ятницю, 1 лютого, відбулося підсумкове засідання роботи Комітету авіаційного транспорту Експертної ради при МІУ в 2018 році.

У засіданні прийняв участь голова Експертної ради при МІУ, голова ГО "Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури", - Володимир Наумов.

За підсумками року відзначено підвищення продуктивності взаємодії із профільними департаментами міністерства (48% пропозицій та правок комітету до НПА було враховано). В цьому році будемо ставити ще більш амбітні плани роботи та готуємося до продуктивної роботи в напрямку розвитку авіаційної галузі.

За результатами обговорення питань авіаційної галузі на засіданні було також вирішено:

1) Протягом тижня зібрати пропозиції до плану роботи комітету в першій половині 2019 року;

2) Направити пропозиції щодо необхідності лібералізації процедур підготовки водіїв спецтранспорту на аеродромах відповідно до практики ЄС;

3) Направити пропозиції щодо правового забезпечення створення фонду розвитку авіаційного транспорту, діяльності послуг із заправки авіапальним та приведення ставок плати за аеронавігаційне обслуговування до міжнародних вимог;

4) Вирішено протягом тижня опрацювати та надати пропозиції до правил сертифікації постачальників послуг з наземного обслуговування в аеропортах.

Нагадуємо, що комітет відкритий до співпраці та участі профільних авіаційних фахівців що зацікавлені в розвитку авіаційної галузі. Стати членом Комітетів Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України.

 

51170900 2003017456400387 4813472704504004608 n

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x