Начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки відсторонили від посади

Начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки відсторонили від посади

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк наказав відсторонити від виконання посадових обовязків Пастуха Ігора Олександровича, начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, на час здійснення дисциплінарного провадження.

Про це сказано в наказі від 25 січня.

Нагадаємо, що Ігор Пастух очолив Чорноморське міжрегіональне управління «Укртрансбезпеки» у травні 2017 року.

У сфері контролю інспекції знаходяться обласні і міжобласні, пасажирські перевезення та port state control і з приходом Пастуха на цю посаду, почали стрімко будуватися корупційні схеми по всій області і згодом дійшли до Миколаївської і Одеської області.

Неодноразово, керівники профільних громадських організацій Херсонської області і депутати обласної та міської рад, направляли листа до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, з проханням, розібратися з ситуацією, яка утворилася в регіоні у сфері регулярних пасажирських перевезень, та надати об’єктивну оцінку роботі Пастуха І.О. з виконання своїх безпосередніх обов’язків в організації боротьби з нелегальними перевезеннями в Херсонській області.

653d71b8 22c9 4c98 94e3 afb1add35bce

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x