Програма стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19

Програма стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19

27 травня 2020 року на засіданні Уряду була затверджена Програма стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19 з умовою її доопрацювання. 

У підготовці Програми взяло участь понад 90 розробників, серед яких частину 2.4. «Транспорт та інфраструктура» підготовлено за участі Центру транспортної стратегії, Інфраструктурної ради, Українського інституту майбутнього, Американської торгової палати, Українського транспортного союзу, ТОВ «Авіаплан», А+С, а також експертів: В. Работньова, О. Зарицького, О. Красноштана.

Зазначено, що відновлення транспорту та інфраструктури буде реалізоване за рахунок адаптивного карантину та додаткових антикризових заходів з боку уряду, а саме:

  • Доступ до фінансів (зниження податкового тиску, тиску зобов’язань по орендних та лізингових платежах, а також фінансова підтримка)
  • Ефективне регулювання (створення незалежного регулятора тарифів, перегляд розміру та використання портових зборів, оновлення регулювання ринку ОТК та закупівлі дорожніх робіт)
  • Модернізація та розвиток (проведення реформ залізниці та АМПУ, запуск річкової галузі, забезпечення ефективного використання ресурсів та інвестиції для державних транспортних та інфраструктурних компаній)
вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x