У приміщенні МІУ відбулося засідання Комітету цифрової інфраструктури та зв’язку

У приміщенні МІУ відбулося засідання Комітету цифрової інфраструктури та зв’язку

2 квітня 2019, у приміщенні МІУ відбулося засідання Комітету цифрової інфраструктури та зв’язку.

У засіданні взяв участь голова Експертної ради при МІУ, голова ГО "ВЦРТІ", - Володимир Наумов, члени Комітету цифрової інфраструктури та зв'язку і Комітету безпеки на транспорті, представники директорату державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв'язку.

У ході засідання обговорили проблему отримання відкритих даних щодо місцеперебування громадського транспорту в режимі реального часу. Проблема полягає в тому, що не всі міста надають доступ до відкритих даних про місцеперебування транспорту навіть за рішенням суду. Керівник експертної групи з питань цифрової інфраструктури на транспорті Фарід Сафаров, пообіцяв приєднатися та посприяти у вирішенні питання.

Також, обговорили питання, щодо впровадження електронної бази обліку періодичних медоглядів водіїв транспортних засобів на виконання Державної програми “Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року”. Крім цього розглянули зауваження до технічного завдання закупівлі щодо створення геоінформаційної системи керування станом автодоріг.

Нагадуємо, що комітет відкритий до співпраці та участі профільних фахівців, що зацікавлені в розвитку цифрової інфраструктури та зв'язку.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x