У травні 2019 року Uber запустить новий сервіс «Uber Shuttle» в Україні

У травні 2019 року Uber запустить новий сервіс «Uber Shuttle» в Україні

Компанія «Uber» анонсувала запуск нового сервісу «Uber Shuttle» в Україні у травні поточного року. Про це керівництво компанії повідомило під час зустрічі з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, інформує прес-служба МІУ.

Сьогодні, 8 травня 2019 року, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із керівництвом компанії «Uber» в центральній та східній Європі: генеральним директором Ашканом Кебріті, директором з питань взаємодії із органами державної влади Марком Андріяніком та директором із розвитку Георгієм Соколянським .

«Uber Shuttle» - це сервіс із бронювання місця в мікроавтобусі, який курсуватиме за обраними маршрутами. В рамках пілотного проекту сервіс працюватиме у межах Києва.

«Київ – перше місто у Європі, де ми запускаємо цей пілотний проект. Ми прагнемо активніше працювати в Україні і будемо взаємодіяти з органами державної влади задля покращення умов пересування містом та створення альтернативи приватному авто для українців », - наголосив Ашкан Кебріті.

Міністр інфраструктури у свою чергу зазначив, що «Uber Shuttle» має показати нову якість пасажирських автобусних перевезень:

«Міністерство інфраструктури наполягає на тому, що такий вид транспорту, як маршрутки, має зникнути до 2030 року. Ми вже здійснили низку кроків у цьому напрямку, ринок змінюватиметься поступово. Я особисто сподіваюся, що «Uber» також сприятиме в цьому, але компанія має дати нову якість пасажирських перевезень. В першу чергу, це стосується безпечності, екологічності та надійності транспортних засобів, які буде використовувати компанія в рамках «Uber Shuttle». Новий продукт має дати нову якість послуг».

Представники компанії «Uber» наголосили, що в рамках проекту «Uber Shuttle» використовуватиметься транспорт, який відповідає європейським стандартам безпеки, комфорту та екологічності. Також вони підкреслили, що виступатимуть партнерами громадського транспорту. 

Довідково:

«Uber Technologies Inc.» – транспортна мережева компанія. Головний офіс знаходиться у Сан-Франциско, Каліфорнія. Ключові офіси у світі - Лондон, Сан-Паулу, Мехіко, Амстердам.

Компанія працює у 785 містах світу. Доступ до платформи здійснюється через веб-сайти і мобільні додатки. «Uber» має 75 мільйонів користувачів по всьому світу і 3 мільйони водіїв. Щорічно у світі здійснюється близько 10 мільярдів поїздок, щодня – близько  15 мільйонів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x