В МІУ відбулося публічне обговорення технічних вимог до системи «Прозоре будівництво»

В МІУ відбулося публічне обговорення технічних вимог до системи «Прозоре будівництво»

У п'ятницю, 26 квітня в приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулося публічне обговорення технічних вимог до системи «Прозоре будівництво».

Була презентована "Антикорупційна система прозорого будівництва" після чого всі присутні мали можливість задати питання та висловити свої пропозиції для покращення технічних вимог до системи.

Директорат державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв'язку пообіцяв врахувати всі зауваження до 3 травня та надіслати на електрону пошту всім хто був присутній технічні вимоги до системи з внесеними пропозиціями, що були надані на громадських обговореннях.

Система прозорого будівництва може допомогти підвищити ефективність, прозорість та підзвітність у секторі управління будівництвом за державні кошти, сприятиме більшій безпеці, запобіганню корупції, залученню громадян та їх довірі.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x