Level UP Ukraine 2020

Level UP Ukraine 2020

21 лютого, у КВЦ "Парковий", відбувся форум Level UP Ukraine 2020, який зібрав разом представників бізнеса, асоціацій, громадських організацій та влади.

Форум - це унікальна платформа для створення екосистеми, в якій бізнес, влада і суспільство домовляються про партнерство, діляться можливостями, взаємодіють для посилення кожного.

На панельній дискусії: «Інвестиції в інфраструктуру. Питання розвитку концесій та приватизації», СЕО авіакомпанії МАУ Євгеній Дихне заявив: «Дуже важливо мати успішний досвід концесій приватного партнерства для залучення нових інвесторів у країну. Також дуже хочеться, щоб умови ведення бізнесу для авіаційних компаній в Україні були рівними зі вміст тими умовами, які є в Європейських компаніях»

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x