Міністерство Інфраструктури проводить слухання, щодо створення ринкових умов на УЗ

Міністерство Інфраструктури проводить слухання, щодо створення ринкових умов на УЗ

В заході візьмуть участь Андрій Галущак, Євген Кравцов, Антон Саболєвський, представники ЄС.

Захід пройде з 09-00, 29 травня м. Одеса, вул. Пушкінська 15, готель «Брістоль»,

В рамках “Транспортного тижня”, що пройде в останній тиждень в Одесі, МІУ проведе круглий стіл. Основною метою обговорень є віднайдення ефективної системи вибудовуванння нової європейської ринкової системи. Система повинна змінити методи взаємодії між державою, бізнесом та Українською залізницею і вивести рівень співпраці на новий рівень.

У ході круглого столу 29 травня відбудеться обговорення впливу створення ринкових умов на кількість операторів та вплив на Українську економіку. Будуть обговорені вимоги до операторів в ЄС, доступ до залізничної інфраструктури в ЄС та як відповідна система буде працювати в реаліях Українського політичного та економічного устрою.

На заході відбудеться формування загальнонаціональної візії реформи залізничної інфраструктури. Бізнес матиме змогу запропонувати власне бачення реформи та наголосити на проблемах, які є зараз. Також представники бізнесу зможуть ознайомитись з концепціями, які є зараз.  

Посилання на додаткові файли.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x