Представлено прототип літаючого автомобіля

Представлено прототип літаючого автомобіля

Японський виробник електроніки NEC Corp представив в передмісті Токіо літаючий автомобіль, схожий на величезний безпілотник.

«Літаючий автомобіль пройшов випробування в Японії і зміг стабільно зависнути в повітрі протягом хвилини, використовуючи чотири гвинти. Компанія NEC, що займається електронікою, представила цю технологію в місті Абіко, розташованому приблизно в 22 милях від Токіо », - йдеться в повідомленні.

Випробування відбувалося в передмісті Токіо на закритій сіткою території, при цьому апарат був прив'язаний к землі. Автомобіль піднявся над землею на три метри і пробув в повітрі близько хвилини. Під час випробувань в салоні не було пасажирів.

Японський уряд дуже зацікавлений в створенні і якнайшвидшому введенні в експлуатацію літаючих автомобілів. Також очікується, що такі автомобілі будуть використовувати для з'єднання островів в курортній зоні Міє, яку відвідують голлівудські знаменитості. Планується, що літаючі автомобілі почнуть доставляти вантажі не пізніше 2023 року і перевозити пасажирів в Японії ближче до 2030 року.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x