"ПроАгро Груп" зібрала провідних спеціалістів сфери маркетингу та комунікацій на IV Форумі "Агромаркетинг-2019"

"ПроАгро Груп" зібрала провідних спеціалістів сфери маркетингу та комунікацій на IV Форумі "Агромаркетинг-2019"

Група Компаній "ПроАгро Груп" 28 серпня провела IV Форум "Агромаркетинг-2019". Захід відбувся у столичному Гольф-Центрі та традиційно став місцем зустрічі професіоналів, які пропонують нові маркетингові ідеї та впроваджують ефективні стратегії в аграрному бізнесі.

Цього року "ПроАгро Груп" удосконалила формат події: з традиційної конференції захід виріс у професійний форум, що викликало чимало позитивних відгуків серед учасників заходу. Крім цього, організатори потурбувались про створення тематичної експозони, площа якої склала близько 300 кв. м.

Форум "Агромаркетинг-2019" складався з трьох тематичних панелей. У межах першої панелі форуму "Тренди аграрного маркетингу. Практичні кейси" представники успішних аграрних компаній розповіли про власний досвід використання маркетингових інструментів для розвитку бізнесу та залучення нових клієнтів.

Зокрема, pr-директор компанії AgroGeneration Ірина Наконечна розповіла про точковий маркетинг і те, як вибудувати лояльність цільової аудиторії в аграрному бізнесі. За її словами, є кілька груп ЦА, на яких спрямована комунікація агрохолдингів: інвестори, пайовики, трейдери і влада. Відповідно під час роботи з кожною з цих груп варто ставити інші завдання, наприклад, якщо це інвестор, то йому потрібно показати, що ситуація в країні не вплинула на роботу компанії, а якщо це пайовик – що компанія дбає про регіон, у якому працює.

Євгеній Яворський, керівник напрямку IoT компанії "Київстар", розповів про цікаві маркетингові бізнес-кейси для агроіндустрії. Зокрема, акцент було зроблено на тому, що таке інтернет речей і які його переваги. Так, за словами спікера, IoT дозволяє компаніям зменшити витрати, автоматизувати ручну працю, покращити ефективність виробничих процесів, досягти стабільної роботи обладнання, ефективного використання людських ресурсів і контролю на всіх стадіях виробничих процесів.

Залучати аудиторію до обговорення та підтримувати професіні діалоги допомагали першокласні модератори Еліна Кац, керівник департаменту комунікацій і маркетолог UTAGRO, Ольга Дигун, директор департаменту маркетингу UKRAVIT і Олег Пивовар, директор з розвитку CORETEKA.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x