Програмне забезпечення, яке виконує розрахунки поширення шуму від руху потягів

Програмне забезпечення, яке виконує розрахунки поширення шуму від руху потягів

Спеціаліст програмного забезпечення з Бадена-Вюртемберга SoundPLAN розробив інструмент картування шуму, призначений для того, щоб допомогти залізницям краще зрозуміти і знизити рівень шуму на бічній лінії.

Він збирає інформацію по типу рейок і рухомого складу на заданому маршруті, а також про робочі параметри, включаючи частоту, розмір та швидкість руху поїздів. Потім він створює графічне представлення поширення шуму, використовуючи кольори для зображення різних впливів.

Два основних результати: значення викидів і розрахунок поширення. Програмне забезпечення має бібліотеку, в яку можна додавати робочі дані; рівні шуму розраховуються для погодинного еквівалентного рівня звуку, а також можуть оцінювати по максимальному рівню шуму. Потужність звуку або рівність звукового тиску може бути також розрахована на заданій відстані від опорної рейки до різних точках вздовж лінії, обліку змін у трафіку або типу рейки.

Розрахунок поширення шуму може бути виконаний для окремих приймачів або шляхом створення різних типів карт, включаючи сітку, фасад, тріангуляцію або горизонталі. Результати можуть бути включені в документацію, електронні таблиці і графіку звукової карти. Рівні шуму можна моделювати в різних місцях і з декількох джерел; для будівництва нової лінії або реконструкційних робіт, ці оцінки можуть бути виконані на стадії проектування.

За словами постачальника: «Програмне забезпечення має більшу функціональність, ніж звичайні методи вимірювання, які зазвичай дозволяють реєструвати шум тільки в тому випадку, якщо він відбувається в конкретній географічній точці. Карти SoundPLAN здатні ідентифікувати окремі джерела цього шуму і напрямок його руху».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x