Сьогодні TIS - 25 років

Сьогодні TIS - 25 років

Починаючи з одного покинутого причалу, сьогодні TIS найбільший морський транспортний вузол країни.

На сьогоднішній день TIS:

- Лідер за обсягом вантажообігу в країні, який обробляє кожну п'яту тонну вантажу.

- Має п'ять спеціалізованих морських терміналів, три з яких - TIS -Вугілля, TIS -Зерно і TIS -Руда - найбільші в своєму сегменті на Чорному морі, а то і на території України.

- Найбільш глибоководний контейнерний термінал в країні, який дивує рекордними для України темпами зростання.

- Власна і найбільш розвинена приватна залізнична інфраструктура. Рекордсмен за інтенсивністю обробки суден і вантажів, адже зробити 3,5 млн тонн в місяць і обробити більше 40 тис вагонів з вантажем - ще та «планка», і для більшості українських портів вона все ще недосяжна.

Засновники компанії - Олексія Ставніцера і Олега Кутателадзе. Саме вони в далекому 94-му мріяли побудувати порт номер 1 в Україні. І у них - вийшло.

З першим двадцятип'ятиріччям, TIS!

Живи, рости, розвивайся! Попереду – світ.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x