Транспорт може опинитися на межі революційної трансформації.

Транспорт може опинитися на межі революційної трансформації.

Virgin Hyperloop One хоче використовувати магнітну левітацію для проштовхування коробок через труби зі швидкістю до 300 метрів в секунду. Найперший маршрут, за якими можна буде перевозити пасажирів, буде проходити прямо з центру Дубая.

«Hyperloop - це перехід від космічного, аерокосмічного до високошвидкісного залізничного транспорту. Уявіть, що час і відстань більше не є бар'єром. Таким чином, ми доведемо світові, що ця технологія в повному обсязі працює. Швидкість, яку ми досягли за пів кілометра, становить всього лише 400 кілометрів на годину», - відзначив керуючий директор Virgin Hyperloop One Хадж Далівал.

За попередніми прогнозами відомо, що капсули зможуть розвивати теоретичну швидкість 1100 км / год, і ця технологія буде використовуватися з кінця 2027 року.

«Уявіть собі, що час доставки буде скорочений до кількох годин, а не тижнями, як зараз»,- прокоментував Хадж Далівал.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x