У ТППУ пройшло обговорення "високого" туристичного сезону

У ТППУ пройшло обговорення "високого" туристичного сезону

Авіаційний комітет Торгово-промислової палати України провів розширене засідання під час якого обговорили основні виклики «високого» туристичного сезону.

 

На круглому столі були присутні заступник Міністра інфраструктури України – Юрій Лавренюк, який нагадав про те, що недоброчесна робота туристичних операторів підлягає жорстким санкціям та штрафам. Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України заявив, що всі якісні гравці ринку представлені на сайті МЕРТ.

Також на заході були присутні представники аеропорту «Бориспіль», а саме Евгеній Дихне, який в свою чергу акцентував увагу на тому, що ринок повинен мати добросовісне ставлення до пасажирів/туристів.

Зокрема на заході були присутні представники Державіаслужби, представники авіаперевізників, туристичних та хендлінгових компаній.

Загалом лише аеропорт «Бориспіль» за один день обслуговує більше 50 тисяч пасажирів.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x