В НСЖУ відбудеться прес-конференція щодо блокування роботи станцій обов’язкового технічного контролю

В НСЖУ відбудеться прес-конференція щодо блокування роботи станцій обов’язкового технічного контролю

В приміщенні Національної спілки журналістів України відбудеться прес-конференція, присвячена проблематиці роботи станцій обов’язкового технічного контролю (ОТК). Будуть висвітлені питання бездіяльності органів центральної виконавчої влади, блокування роботи 90% станцій ОТК. Експерти проінформують про створену монопольну систему, яка є на теперішній час та інші питання. У прес-конференції на ряду з представниками та керівництвом Асоціації, візьме участь представник Українського транспортного союзу, які приймають активну участь у вирішенні проблематикт, що склалася навколо ОТК. 

Основні тези:

  1. Цілеспрямовані дії Міністерства інфраструктури України та деяких суб’єктів господарювання, які компаній спрямовані на монополізації ринку суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю.
  2. Створення штучних перешкод суб’єктам проведення обов’язкового технічного контролю у їх діяльності, які мають акредитацію згідно ДСТУ 17020 та ДСТУ 17025.
  3. Корупційні складові, та ризики їх виникнення, створені при монополізації ринку обов’язкового технічного контролю.
  4. Незаконні дії посадових осіб Міністерства інфраструктури України вчинені відносно суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю, які працюють з дотриманням всіх вимог чинного законодавства (незаконність дій встановлена судовими рішеннями).
  5. Некомпетентність посадових осіб Міністерства інфраструктури України, яка зафіксована численними однаковими відмовами таким суб’єктам господарювання.
  6. Вжиті ГО «АСОЦІАЦІЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ» заходи та їх результати.
  7. Заплановані дії та заходи, що будуть вжиті для забезпечення безпеки пасажиро перевезень, вантажоперевезень та використання комерційного транспорту.

Організатор: Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ СУБ’ЄКТІВ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

Місце проведення: вул. Хрещатик, 27-А, офіс НСЖУ (2-й поверх)

Час проведення: 18 година 00 хвилин.

Посилання на захід 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x