За днопоглиблення у морському порту «Чорноморськ» будуть боротися світові лідери

За днопоглиблення у морському порту «Чорноморськ» будуть боротися світові лідери

14 листопада 2017 року АМПУ оголосила процедуру відкритих торгів в системі Prozorro на закупівлю робіт з днопоглиблення в морському порту «Чорноморськ» в рамках проектів по реконструкції операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману і реконструкції гідротехнічної частини причалів № 7-8.

Компанії ТОВ «Лігос УА» було відмовлено в участі в тендері через порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Так, в 2015 році ТОВ «Лігос УА» виграло торги на проведення експлуатаційного днопоглиблення в морському порту «Южний», але у вересні 2017 року рішенням Антимонопольного комітету України було оштрафовано на 20,7 млн ​​грн за змову з ТОВ «Укрзвязокгідробуд». У зв'язку з цим відповідно до чинного законодавства (абзац 4 пункту 1 ст. 17 Закону України «Про державні закупівлі») ТОВ «Лігос УА» протягом трьох років не має права брати участі в процедурах держзакупівель.

18 січня 2017 року ТОВ «Лігос УА» подало скаргу в Антимонопольний комітет про встановлення ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) дискримінаційних умов в документації конкурсних торгів. При цьому відповідно до Закону України «Про державні закупівлі» ТОВ «Лігос УА» не може вважатися суб'єктом оскарження, тому як права компанії не порушені і не можуть бути порушені внаслідок неможливості її участі в державних тендерах. У результаті компанію допустили до торгів.

Кабінету міністрів України затвердив проекти розвитку морського порту «Чорноморськ» на загальну суму близько 2 млрд грн.

Згідно проектів передбачається провести реконструкцію операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 метрів, а також реконструкцію гідротехнічної частини причалів № 7-8 з доведенням глибин біля причальної лінії до 15 метрів, з подальшою перспективою можливості доведення глибин до 16 метрів.

В тому числі, в рамках затвердженої суми, прийнято ТЕО проекту з реконструкції гідротехнічної частини причалу № 2.

Лот 1. Реконструкція підхідного морського каналу порту Іллічівської філії ДП «АМПУ», учасники: Van Oord Dredging and Marine Contractors, Novadeal LTD, Jan De Nul, China Harbour Engineering company Ltd.
Лот 2. Реконструкція операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману Іллічівської філії ДП «АМПУ» із збільшенням глибини до 15м., учасники: ТОВ УКРСТРОЙСЕРВІС, Van Oord Dredging and Marine Contractors, Novadeal LTD, Jan De Nul, China Harbour Engineering company Ltd.

Цікаво знати хто переможе у аукціоні. 

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x