АМПУ відзвітувала про хід робіт з експлуатаційного днопоглиблення в Одеському порту

АМПУ відзвітувала про хід робіт з експлуатаційного днопоглиблення в Одеському порту

В квітні 2019 року Адміністрація морських портів України розпочала днопоглиблення в Одеському порту. Як повідомили в адміністрації - це вже 10-й об’єкт, на якому виконуються експлуатаційні днопоглиблювальні роботи з початку 2019 року.

Експлуатаційне днопоглиблення в Одеському морському порту виконується для ліквідації наносів та підтримання паспортних глибин для забезпечення повноцінної роботи стивідорних компаній, що працюють у порту.

Роботи в акваторії та біля 7 причалів порту виконує ТОВ «СМД-Інвест», яке стало переможцем відкритих торгів у системі електронних закупівель ProZorro. Вартість договору – 18,8 млн грн (без ПДВ), обсяг днопоглиблення – понад 91 тис. куб. м.

Додатково АМПУ проводить днопоглиблення власним флотом біля ще 12 причалів Одеського порту. Орієнтовний обсяг робіт складає близько 10 тис. куб. м, термін виконання – до другої декади травня. Координацію робіт здійснюватимуть фахівці Одеської філії ДП «АМПУ».

Роботи сплановано таким чином, щоб максимально використати потужності спеціалізованих суден, які тимчасово, через заборону на період нересту, не можуть виконувати роботу на інших об’єктах. По закінченні робіт в Одеському порту днопоглиблювальний флот повернеться до реалізації проектів ДП «АМПУ» в інших портах та на каналах.

За останні три роки кількість об’єктів, де проводить днопоглиблення Адміністрація морських портів України поступово збільшується - з семи у 2016 та 2017 рр. до 10 у 2018 р. У планах на 2019 рік - проведення днопоглиблення на 12 об’єктах. Експлуатаційного - у 6 морських портах: Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Миколаїв, Одеса, Херсон; та на 4 каналах: МПК ГСХ (Дунай-Чорне море), Бузько-Дніпровсько-Лиманський, Дністровсько-Лиманський, Херсонський морський. Також цього року буде завершено реалізацію чергових етапів масштабного капітального днопоглиблення у портах Чорноморськ та Южний.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x