Cargill інвестує $ 100 млн у будівництво зернового терміналу в порту "Південний"

Cargill інвестує $ 100 млн у будівництво зернового терміналу в порту "Південний"

Компанія Cargill (США) підписала з компанією "М.В. Карго", що оперує в морському торговому порту "Південний" (Одеська обл.), Інвестиційну угоду, згідно з яким компанія побудує в порту зерновий термінал. Угода була підписана в середу в Кабінеті міністрів України - повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Пивоварський після підписання документа зазначив, що такі угоди Україна могла б підписувати раз в місяць, враховуючи що в разі реалізації проекту будівництва терміналу потужністю 5 млн тонн буде створено близько 350 робочих місць, а державі надійдуть сотні мільйонів гривень податків Це дозволить Україні нарощувати експорт зернових, як це запланували в Міністерстві аграрної політики і продовольства України. Однак для цього, зазначив міністр, Верховна Рада повинна проголосувати за законопроект №2488а, який дозволив би вивести державних стивидоров з переліку не підлягають приватизації.

Нагадаємо, Cargill, Адміністрація морських портів України (АМПУ) і ТОВ "М.В. Карго" в серпні 2015 року підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект в морському торговому порту "Південний". Підписаний документ підтверджував намір Cargill придбати 51% перевалочного терміналу, який стивідорна компанія "М.В. Карго" побудує в порту "Південний". За умовами меморандуму, до початку будівництва АМПУ зобов'язується створити на підході до терміналу акваторію з належним рівнем днопоглиблення.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x