Держрибагентство пропонує здавати в оренду акваторію Чорного моря

Держрибагентство пропонує здавати в оренду акваторію Чорного моря

Державне агентство рибного господарства спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства розробило пілотний проект надання в оренду ділянок акваторії Чорного моря для цілей марикультури. Про це повідомив глава Держрибагентства Ярослав Бєлов, пишуть «Порты Украины».

«Пілотний проект дасть можливість суб'єкту господарювання взяти в оренду акваторію внутрішніх морських вод Чорного моря для вирощування мідій. Сьогодні це реальний напрям господарської діяльності, який може забезпечити поставки на внутрішній ринок цінних і відносно доступних продуктів. Сподіваюся, після успішного старту проекту бажаючих почати свій бізнес в цьому напрямку стане більше і розвитку марикультури в Україні бути», - написав Бєлов в Facebook.

За його словами, відповідний проект рішення зараз знаходиться на узгодженні в центральних органах виконавчої влади.

Держрибагентство займається реалізацією державної політики у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства, безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства та здійснює повноваження на території України, у виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України, а також на території виключних економічних зон (в рибальських зонах) іноземних держав та відкритих районів Світового океану. Діяльність агентства спрямовується і координується Кабінетом міністрів через міністра аграрної політики і продовольства.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x