Для семи причалів Одеського порту відновили паспортні глибини

Для семи причалів Одеського порту відновили паспортні глибини

В Одеському морському порту в понеділок завершили роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту.

Як повідомлялося раніше, з 1 квітня в Одеському порту проводяться ремонтні черпання. За словами головного інженера адміністрації порту Олексія Калюжного, подібні роботи в порту не проводилися понад 3 роки. Однак в кінці минулого року була виконана процедура закупівлі послуг через платформу Prozorro і визначено підрядника - ТОВ "СМД-Інвест". Обсяг робіт - 91056 куб м, вартість-22,5 млн. грн.

Роботи в порту проводив спеціалізований караван: багаточерпаковий земснаряд «Дунай», три шаланди та плав кран, оснащений грейфером. Залежно від умов виконання робіт черпання робили або багато черпаковим земснарядом «Дунай», або плавкраном у грейферному режимі й шаландою. Як пояснили у службі головного інженера, існує специфіка черпання біля причалу: їх конструкція не дозволяє використовувати земснаряд. Тому черпання під причалами виконували плавкраном, а потім вантажили грунт на шаланду і відвозили на спеціально відведене підводне звалище.

Нагадаємо, що ремчерпання проводили в Карантинній (3,8,10 причали, операційна акваторія), Військовій (причали 25-26), Хлібній (42-43 причали) гаванях, а також в аванпорту (зовнішній порт, обмежений природними або штучними спорудами.- Ред.). Черпання в фванпорту необхідні для маневрування суден, що заходять або залишають Одеський порт.

В ході робіт підрядник зіткнувся з певними труднощами. Однак незважаючи на несприятливі погодні умови, роботи завершилися в термін - 13 травня.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x