Екскерівника Одеської філії ДП «АМПУ» підозріють у мільйонних зловживаннях

Екскерівника Одеської філії ДП «АМПУ» підозріють у мільйонних зловживаннях

Сьогодні, 21 січня 2019 року, Спеціальна антикорупційна прокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (далі – «АМПУ») Михайла Соколова та ще 4 особам у зловживаннях службовим становищем, що завдало понад 21,36 млн грн збитків державному підприємству.

У 2015 році було організувано закупівлю коштом державного бюджету послуг із будівництва причалу в Одеському морському торговельному порті. У подальшому, в день фактичного початку виконання робіт, між директором компанії-переможниці та директором іншої фірми, що здавала в оренду днопоглиблювальний караван, було підписано додаткові угоди, в яких було суттєво збільшено вартість фрахту днопоглиблювального каравану.

В результаті вартість виконаних робіт суттєвого збільшилась. Попри це посадовці «АМПУ», зловживаючи своїм службовим становищем, підписали акти виконаних робіт і здійснили відповідний перерахунок коштів приватним компаніям.

В наслідок цього Одеська філія «АМПУ» незаконно переплатило понад 21,36 млн грн. На даний момент детективи НАБУ повідомили про підозри Головного інженеру Одеської філії «АМПУ», директора приватної компанії-переможниці закупівлі, ексдиректора приватної компанії-орендатора днопоглиблювального каравану, а також фізичну особу, наближену до народного депутата України VII та VIII скликань.

Місцезнаходження колишнього начальника Одеської філії «АМПУ» та особи, наближеної до колишнього народного депутата, на даний момент не встановлено про підозру їм повідомлено в порядку ст. 135, ст. 278 КПК України.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x