МІУ оголосило відкритий відбір на посаду Голови ДП "АМПУ"

МІУ оголосило відкритий відбір на посаду Голови ДП "АМПУ"

Міністерство інфраструктури України, на своєму офіційному сайті, повідомило про оголошення відкритого відбору на посаду Голови державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

ДП «АМПУ» — одне з найбільших державних підприємств, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Місія ДП «АМПУ» — сприяння розвитку морської транспортної інфраструктури України та підвищення конкурентоспроможності морських портів України в Чорноморсько-Азовському басейні шляхом забезпечення створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності морських терміналів, а також підприємств, основна продукція та/або сировина яких є об’єктом експортно-імпортних операцій та обслуговується як вантаж у морських портах.

Більше інформації щодо діяльності ДП «АМПУ»: http://www.uspa.gov.ua/pro-pidpriemstvo/firmova-grafika-ta-reklamni-materiali-prezentatsiji

Більше інформації щодо участі у відкритому відбору на посаду Голови ДП "АМПУ" : https://mtu.gov.ua/news/31527.html?fbclid=IwAR0OELepe92vAOz_iW9hwJGb-MUc-MS84KnT95-qmzKSRYaLRlKWJbUMDJE

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x