Морська адміністрація буде надавати адміністративні послуги за принципом «Єдине вікно»

Морська адміністрація буде надавати адміністративні послуги за принципом «Єдине вікно»

Державна служба морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація) створить державне підприємство «Сервісний центр морського та річкового транспорту», основними завданнями якого є організаційно-технічне забезпечення із застосуванням сучасних інформаційних технологій, надання якісних і своєчасних адміністративних послуг у сфері морського та річкового транспорту за принципом «Єдине вікно». Про це повідомила прес-служба Морської адміністрації.

Повідомляється, що питання створення Сервісних центрів розглянули на черговому засіданні Громадської ради при Державній службі морського та річкового транспорту України 18 січня.

"Найважливіше в короткі терміни запустити спрощену систему надання адміністративних послуг на морському та річковому транспорті. Адже нинішня існуюча ускладнена система надання адміністративних послуг не відповідає вимогам часу й потребам моряків" - наголошується в повідомленні.

Як повідомила громадським активістам Наталія Журба новим, якісним рівнем надання адміністративних послуг на морському та річковому транспорті є створення сервісних центрів за принципом «Єдине вікно».

"Із метою вирішення вищезазначеного питання Морською адміністрацією створюється державне підприємство «Сервісний центр морського та річкового транспорту», основними завданнями якого є організаційно-технічне забезпечення із застосуванням сучасних інформаційних технологій, надання якісних і своєчасних адміністративних послуг у сфері морського та річкового транспорту за принципом «Єдине вікно»" - проінформувала Наталія Журба.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x