Обвинувачений в дезертирстві матрос відмовився від апеляції на запобіжний захід

Обвинувачений в дезертирстві матрос відмовився від апеляції на запобіжний захід

Обвинувачений в дезертирстві матрос в Апеляційному суді Миколаївської області відмовився від апеляції на запобіжний захід.


Чернишов Є.В., покликаний в березні 2015 року по мобілізації Єланецьким РВК Миколаївської області, підозрюється в тому що, під час проходження військової служби у військовому званні матрос 6 жовтня 2015 року, діючи умисно, з метою ухилитися від військової служби в умовах особливого періоду, самовільно залишив територію військової частини і продовжував незаконно перебувати за її межами, проводячи час на свій розсуд, тобто підозрюється в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 408 КК України - дезертирство. Обираючи міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, суддя в суді першої інстанції послався на те, що існує ризик, передбачений п. 1.ч. 1 ст. 177 КПК України, а саме, що матрос може ховатися від органів досудового розслідування і суду.

       Як повідомили в прес-службі Апеляційного суду Миколаївської області, в апеляційній скарзі підозрюваний вважав постанову незаконною та необґрунтованою і просив його скасувати. Вказував, що суддя не врахував його постійне місце проживання, стійкі родинні зв'язки з родиною, а не приховування від органів попереднього розслідування, позитивні характеристики, а також зміст їм хворої матері і неповнолітніх дітей. Відзначав, що визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення при обставинах, викладених в повідомленні про підозру.

     В судовому засіданні суду апеляційної інстанції підозрюваний Чернишов Є.В. подав заяву про відмову від своєї апеляційної скарги. Інші учасники виробництва не заперечували проти припинення виробництва, тому, заслухавши клопотання підозрюваного і думка інших учасників виробництва, апеляційний суд прийняв відмову підозрюваного Чернишова О.В. від своєї апеляційної скарги.

      Апеляційне провадження за апеляційною скаргою підозрюваного Чернишова О.В. на постанову слідчого судді Центрального районного суду м.Миколаєва від 11 лютого 2016 року, якою для Чернишова Євгенія Вікторовича, обвинуваченого за ч.3 ст.408 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 35000 грн. , закрито на підставі ч.2 ст. 403 КПК України.

      Постанова суду апеляційної інстанції від 22 лютого 2016 року оскарженню в касаційному порядку не підлягає -передає inshe.tv.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x