Одеський порт підписав контракт на днопоглиблення з «СМД-Інвест»

Одеський порт підписав контракт на днопоглиблення з «СМД-Інвест»

Адміністрація Одеського морського порту за результатами проведеного тендеру уклала угоду з ТОВ «СМД-Інвест» на проведення експлуатаційного днопоглиблення акваторії Одеського морського порту. Про це інформують "Порты Украины".

Згідно з опублікованою в системі Prozorro інформацією, експлуатаційне днопоглиблення в морському порту Одеса буде полягати в чищенні дна від наносів у внутрішній акваторії. Загальний обсяг робіт становить 91,056 тис. кубометрів грунту, які перемістять на 20-22 кілометри. Вартість робіт за контрактом складе 18,816 млн грн.

Заявки на тендер подали три учасники, один з яких - ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азимут» - не був допущений до торгів, оскільки не підтвердив наявність приймача і ехолота і скопіював документ з технічними вимогами по тендерній документації з помилками. Єдиним допущеним конкурентом ТОВ «СМД-Інвест» була компанія China Harbour Engineering company Ltd. (CHEC, Китай), яка виставила ціну 19 млн грн і не знизила її в ході аукціону.

ТОВ «СМД-Інвест» засновано в 2005 році. Підприємство взяло участь у 68 тендерах на Prozorro в 2016-2019 роках, з них перемогло в 26 аукціонах, отримавши замовлення на 689 млн гривень.

У лютому 2018 року компанія «СМД-Інвест» перемогла в тендері на проведення експлуатаційного днопоглиблення в Херсонському морському порту. На торгах фірма змогла обійти китайського підрядчика CHEC. Вартість контракту склала більше 120,2 млн грн. Роботи в порту почалися в грудні 2018 року.

У 2019 ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) планує експлуатаційне днопоглиблення в Маріупольському, Бердянському, Ізмаїльському, Миколаївському, Одеському, Херсонському та Чорноморському морських портах, а також на глибоководному судновому ході Дунай - Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському, Дністровсько-Лиманському і Херсонському морському каналах. Триває реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення в Чорноморському і «Південному» морських портах.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x