Пасажирський флот УДП готується до навігації 2019 року

Пасажирський флот УДП готується до навігації 2019 року

Українське Дунайське пароплавство готується до пасажирської навігації 2019 року, яка стартує у квітні. Про це повідомили у прес-службі УДП.

За словами начальника відділу управління пасажирським флотом Марини Слащевої, зі словацькою компанією PLLC «VO-PARTNER» S.R.O підписані контракти на відфрахтування всіх чотирьох пасажирських теплоходів.

Теплоходи будуть здійснювати семиденні тури по маршруту Пассау-Відень-Будапешт-Братислава-Мельк (Шпіц)-Пассау.

23 квітня в Пассау відкриє навігацію теплохід «Молдавія», «Дніпро» - 24 квітня, «Україна» - 25 квітня, «Волга» - 26 квітня. Завершать пасажирську навігацію теплоходи Українського Дунайського пароплавства в кінці жовтня.

Зараз триває ремонт пасажирських суден.

«Виконано докування теплоходів «Україна» і «Молдавія». На черзі оновлення пасажирських зон теплоходів. На теплоходах «Дніпро» і «Волга» виконуються роботи по ремонту і вдосконаленню сточно-фекальних систем і їх вентиляції, ізоляція фекальних танків, фарбування питних танків», - розповів заступник начальника технічної служби, Ігор Сенілов.

Наступний етап для «Волги» і «Дніпра» - докування і пред'явлення Регістру судноплавства України.

Довідково

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю і морські вантажоперевезення. Українське Дунайське пароплавство має річковий флот чисельністю 75 самохідних суден і 245 одиниць несамохідного флоту. На сьогоднішній день до складу морського флоту ПрАТ «УДП» входять 7 суден-суховантажів дедвейтом від 3 300 до 4050 тон. Це шість суховантажів і одне судно для наливних вантажів. Також до складуфлоту ПрАТ «УДП» входять 4 пасажирські комфортабельні судна – теплоходи «Україна», «Молдавія», «Дніпро» та «Волга».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x