Logo
Версія для друку

Пасажирський флот УДП готується до навігації 2019 року

Пасажирський флот УДП готується до навігації 2019 року

Українське Дунайське пароплавство готується до пасажирської навігації 2019 року, яка стартує у квітні. Про це повідомили у прес-службі УДП.

За словами начальника відділу управління пасажирським флотом Марини Слащевої, зі словацькою компанією PLLC «VO-PARTNER» S.R.O підписані контракти на відфрахтування всіх чотирьох пасажирських теплоходів.

Теплоходи будуть здійснювати семиденні тури по маршруту Пассау-Відень-Будапешт-Братислава-Мельк (Шпіц)-Пассау.

23 квітня в Пассау відкриє навігацію теплохід «Молдавія», «Дніпро» - 24 квітня, «Україна» - 25 квітня, «Волга» - 26 квітня. Завершать пасажирську навігацію теплоходи Українського Дунайського пароплавства в кінці жовтня.

Зараз триває ремонт пасажирських суден.

«Виконано докування теплоходів «Україна» і «Молдавія». На черзі оновлення пасажирських зон теплоходів. На теплоходах «Дніпро» і «Волга» виконуються роботи по ремонту і вдосконаленню сточно-фекальних систем і їх вентиляції, ізоляція фекальних танків, фарбування питних танків», - розповів заступник начальника технічної служби, Ігор Сенілов.

Наступний етап для «Волги» і «Дніпра» - докування і пред'явлення Регістру судноплавства України.

Довідково

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю і морські вантажоперевезення. Українське Дунайське пароплавство має річковий флот чисельністю 75 самохідних суден і 245 одиниць несамохідного флоту. На сьогоднішній день до складу морського флоту ПрАТ «УДП» входять 7 суден-суховантажів дедвейтом від 3 300 до 4050 тон. Це шість суховантажів і одне судно для наливних вантажів. Також до складуфлоту ПрАТ «УДП» входять 4 пасажирські комфортабельні судна – теплоходи «Україна», «Молдавія», «Дніпро» та «Волга».

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Пресс-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)