Тендери на концесію морських портів "Херсон" і "Ольвія" будуть оголошені вже в цьому місяці, липні 2019 року

Тендери на концесію морських портів "Херсон" і "Ольвія" будуть оголошені вже в цьому місяці, липні 2019 року

На сьогоднішній день вже відомі, що Міністерство інфраструктури України готується до проведення концесійного конкурсу для двох великих інфраструктурних проектів: “ Тендери на концесію морських портів "Херсон" і "Ольвія" будуть оголошені вже в цьому місяці, липні 2019 року”, - наголосив Володимир Омелян.

 2019 рік -  це початком концесії державних морських портів «Ольвія» і «Херсон», - заявив міністр інфраструктури України, Володимир Омелян на початку цього року. 

«Важливим процесом в 2019 році будуть наші концесійні проекти. Плануємо, що в лютому буде створена конкурсна комісія по оцінці проектів, в березні плануємо, що вже будуть узгоджені тендерні документи і критерії для оцінки потенційних конкурсантів, і в травні ми плануємо оголосити тендер », - зазначив Вецкаганс ще в лютому місяці. 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x