У Миколаєві підписаний Меморандум про співпрацю між молодіжними об'єднаннями

У Миколаєві підписаний Меморандум про співпрацю між молодіжними об'єднаннями

У Миколаєві підписаний Меморандум про співпрацю між молодіжними об'єднаннями Підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Молодіжною організацією морських портів України та Молодіжною колегією при Миколаївській облдержадміністрації.

Молодіжні лідери домовилися налагоджувати взаємодію і співпрацювати для створення сприятливих передумов для життєвого самовизначення і самореалізації молоді. «Характерною рисою Миколаївського регіону є високий рівень громадської активності серед молоді. Саме тому для нас вкрай важлива активна участь молодіжних організацій Миколаївського порту, порту «Октябрськ» та філії «Дельта-лоцман» в суспільно-культурному житті області.

Сподіваємося, що молодіжна організація морських портів України зможе принести новий імпульс в процес соціалізації молоді Миколаївщини », - зазначив під час підписання Меморандуму голова молодіжної організації морських портів України Денис Бузиновский. В рамках співпраці, організації сприятимуть зайнятості молоді шляхом впровадження системи профорієнтації, створення умов для вторинної зайнятості, забезпечення першим робочим місцем, стимулювання до підприємницької діяльності, розширення інформаційного поля молоді щодо існуючих професій і попиту на них.

Крім того, в планах об'єднань - залучення молоді до реалізації молодіжної політики, сприяння інтеграції молоді до світової та європейської молодіжної спільноти, обмін досвідом діяльності молоді на різних рівнях, розвиток і поглиблення міжнародних і міжрегіональних молодіжних контактів.

Першими спільними проектами молодіжних об'єднань стануть екскурсії в морські порти Миколаївської області, акції з благоустрою паркових зон і благодійні проекти. «За часів реформ співпраця молоді може дати відчутний поштовх всім процесам суспільних трансформацій. Ми з радістю вітаємо наших колег-портовиків Миколаївській області і сподіваємося, що наші спільні справи в майбутньому будуть сприяти повноцінному розвитку молоді як нашого регіону, так і всієї України », - зазначила керівник Молодіжної колегії при Миколаївській облдержадміністрації Олександра Лемішевський.

Довідка: «Молодіжна організація морських портів України» - добровільне громадське об'єднання, створене на основі єдності інтересів молодих людей, робота і діяльність яких пов'язана з державним підприємством «Адміністрація морських портів України». Передумовою створення об'єднання став позитивний досвід результатів діяльності громадської організації «Молодіжна організація Одеського порту», ​​силами якої з 2007 року було проведено безліч соціальних, професійних, творчих, спортивних та оздоровчих заходів, спрямованих на всебічний розвиток молоді Одеського порту.

Прес-служба ДП «АМПУ»

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x