В Одеському порту почала працювати буксирна компанія P&O Maritime Ukraine

В Одеському порту почала працювати буксирна компанія P&O Maritime Ukraine

Буксирна компанія P&O Maritime Ukraine в понеділок оголосила про початок робіт в акваторії Одеського морського порту. Про це повідомляють «Порты Украины» зсилаючись на інформацію компанії.

 Згідно з повідомленням, відповідний лист направлено в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвіс Вецкагансу і Одеській філії ДП «АМПУ».

Одеса стала третім морським портом України, в якому буде працювати представник найбільшого світового оператора, після морських портів «Південний» і «Чорноморськ». Для роботи в Одесі укладені договори з провідними світовими судноплавними компаніями.

«P&O Maritime Ukraine у ​​своїй роботі керується найвищими стандартами материнської компанії, світового лідера буксирних послуг. Упевнений, від нашої співпраці виграє і порт, і судновласники, і термінали, і буксирний ринок в цілому», - зазначив генеральний директор P&O Maritime Ukraine Михайло Соколов.

P&O Maritime - глобальний оператор портових послуг, створений у Великобританії в 1834 році. Надає різні портові послуги в усьому світі. Має у своєму розпорядженні власний флот з буксирів, швартових та науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році компанію придбала DP World.

У січні 2018 року P&O Maritime, власником якої є глобальний портовий оператор DP World, придбала українську буксирну компанію LB Shipping і почала надавати буксирні послуги в порту «Південний». Сума угоди не розголошувалася. Через деякий час після початку роботи LB Shipping змінила назву на P&O Maritime Ukraine. У липні 2018 року P & O Maritime Ukraine почала надавати буксирні послуги в порту «Чорноморськ». Компанія в 2018 році провела 3164 буксирних операції і опрацювала 1094 суден.

P&O Maritime Ukraine оперує власним, найсучаснішим в Україні буксирним флотом, в тому числі - буксирами льодового класу. Потужностей буксирів досить для обслуговування самих великотоннажних суден. Всі буксири компанії працюють під українським прапором.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x