Logo
Версія для друку

В Одеському порту почала працювати буксирна компанія P&O Maritime Ukraine

В Одеському порту почала працювати буксирна компанія P&O Maritime Ukraine

Буксирна компанія P&O Maritime Ukraine в понеділок оголосила про початок робіт в акваторії Одеського морського порту. Про це повідомляють «Порты Украины» зсилаючись на інформацію компанії.

 Згідно з повідомленням, відповідний лист направлено в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвіс Вецкагансу і Одеській філії ДП «АМПУ».

Одеса стала третім морським портом України, в якому буде працювати представник найбільшого світового оператора, після морських портів «Південний» і «Чорноморськ». Для роботи в Одесі укладені договори з провідними світовими судноплавними компаніями.

«P&O Maritime Ukraine у ​​своїй роботі керується найвищими стандартами материнської компанії, світового лідера буксирних послуг. Упевнений, від нашої співпраці виграє і порт, і судновласники, і термінали, і буксирний ринок в цілому», - зазначив генеральний директор P&O Maritime Ukraine Михайло Соколов.

P&O Maritime - глобальний оператор портових послуг, створений у Великобританії в 1834 році. Надає різні портові послуги в усьому світі. Має у своєму розпорядженні власний флот з буксирів, швартових та науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів. У 2006 році компанію придбала DP World.

У січні 2018 року P&O Maritime, власником якої є глобальний портовий оператор DP World, придбала українську буксирну компанію LB Shipping і почала надавати буксирні послуги в порту «Південний». Сума угоди не розголошувалася. Через деякий час після початку роботи LB Shipping змінила назву на P&O Maritime Ukraine. У липні 2018 року P & O Maritime Ukraine почала надавати буксирні послуги в порту «Чорноморськ». Компанія в 2018 році провела 3164 буксирних операції і опрацювала 1094 суден.

P&O Maritime Ukraine оперує власним, найсучаснішим в Україні буксирним флотом, в тому числі - буксирами льодового класу. Потужностей буксирів досить для обслуговування самих великотоннажних суден. Всі буксири компанії працюють під українським прапором.

Схожі матеріали (за тегом)

Останні з Пресс-служба

Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури 2015-2019 (c)