З працівниками миколаївського суднобудівного ім. 61-го комунара не розрахувалися за грудень - чекають замовлення

З працівниками миколаївського суднобудівного ім. 61-го комунара не розрахувалися за грудень - чекають замовлення

На державному підприємстві «Суднобудівний завод імені 61-го комунара» в Миколаєві тільки за місяць роботи - грудень минулого року - заводчанам повинні були виплатити 3 мільйона 395 тисяч 900 гривень. Однак, до 26 січня поточного року борги за цей місяць виплатили лише в сумі 2,2 мільйона гривень.

Про це повідомила виконуюча обов'язки головного бухгалтера підприємства Олена Федоренко під час засідання Миколаївської міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в середу, 27 січня - повідомляє місцеве видання Преступності.net.- станом на 1 січня 2016 року у заводі працює 793 людини. За цей період було скорочено 50 осіб, і збільшені основні спеціальності на 100 чоловік. Заборгованість по заробітній платі станом на 1 січня 2016 року становить 16 мільйонів 736 тисяч. Сума заборгованості по заробітній платі станом на 26 січня 2016 року становить 17 мільйонів 965 тисяч 700 гривень, з них страхових виплат з ТВП (тимчасова втрата працездатності - ПН) 125 тисяч 400 гривень. Сума заробітної плати, яку необхідно було виплатити за грудень 2015 року, 3 мільйона 395 тисяч 900 фгфрівен. Станом на 26 січня виплачена зарплата за грудень в сумі 2, 2 мільйони гривень, - відзвітувала вона. Глава профспілки заводу Микола Головченко в свою чергу зазначив, що, на його думку, графік погашення заборгованості зарплати неповний і вже зривається. На питання про перспективи погашення боргів Федоренко відповіла, що є замовлення на судноремонт, на будівництво і ремонт бронетехніки, відновлюються основні потужності, йде підготовка і укладення попередніх договорів на будівництво барж.Как відомо, завод 61-го комунара перебуває в критичному стані, будучи великим миколаївським підприємством-боржником.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x