Звіт про діяльність Комітету залізничного транспорту Експертної ради при МІУ за І півріччя 2018 року

Звіт про діяльність Комітету залізничного транспорту Експертної ради при МІУ за І півріччя 2018 року

Станом на 30 червня 2018 року до складу Комітету залізничного транспорту Експертної ради при МІУ (далі – Комітет) входить 33 експерти – представники 20 транспортних компаній і громадських організацій, зацікавлених у розвитку залізничної галузі .

Головою Комітету обрано Юлію Прокашеву. Комітет вирішено поділити на три підкомітети: вантажних перевезень, пасажирських перевезень, інфраструктури.

Члени Комітету протягом звітного періоду приймали участь:

– у виробничих нарадах та галузевих семінарах-тренінгах за участю керівників Департаменту комерційної роботи та Центру транспортної логістики ПАТ «УЗ» щодо введення в дію нового порядку визначення плати за перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» (лютий 2018);

  • у виробничих нарадах щодо перевезення небезпечних вантажів (лютий-березень 2018);
  • у засіданнях Робочої групи МІУ з вирішення проблем залізничного пасажирського сполучення (лютий, квітень, травень 2018).

Експертами Комітету опрацьовано законопроекти та нормативні документи:

  • з питання законопроекту «Про внесення змін до деяких Законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів» (реєстр. № 7387 від 08.12.2017), який передбачає імплементацію Директиви 2008/68/ЄС Європейського Парламенту та Ради про внутрішні перевезення небезпечних вантажів;
  • проект Закону України «Про залізничний транспорт»;
  • проект закону України «Про мультимодальні перевезення»;
  • проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження процедур оцінки відповідності, сумісності, придатності до використання та перевірки у сфері залізничного транспорту».

Також Комітетом у березні 2018 року підготовлено та направлено до Центру транспортної логістики ПАТ «УЗ» перелік питань, які потребують додаткових роз’яснень після введення в дію нового порядку визначення плати за перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця».

 

Голова Комітету залізничного транспорту Експертної ради при МІУ

Юлія Прокашева

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x