АМКУ відхилив скаргу КВБЗ щодо відміни процедури закупівлі шести дизельних поїздів

АМКУ відхилив скаргу КВБЗ щодо відміни процедури закупівлі шести дизельних поїздів

Антимонопольний комітет України відхилив вимогу ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» про відміну процедури закупівлі шести дизельних поїздів. АМКУ рекомендував Укрзалізниці лише внести деякі зміни до тендерної документації. Поширювану у ЗМІ інформацію, ще до винесення офіційного рішення АМКУ, Укрзалізниця вважає тиском на державний орган.

Перелік технічних вимог до предмету закупівлі, до яких АМКУ пропонує внести зміни, перевізнику буде надано після рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України. Їх вона надасть впродовж п’яти робочих днів. Засідання Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарги ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» відбулося 4 квітня.

У своїй скарзі КВБЗ вимагав призупинити процедуру закупівлі до винесення рішення за скаргою. Завод наполягав встановити порушення процедури закупівлі, яка на його думку, полягає у внесенні до тендерної документації дискримінаційних вимог до учасників. Також КВБЗ за результатами засідання вимагав відмінити процедуру закупівлі шести дизельних поїздів для перевезення пасажирів в приміському сполученні.

Дії КВБЗ не послідовні. З одного боку завод у ЗМІ веде активну інформкампанію, звинувачуючи Укрзалізницю у тому, що вона не завантажує замовленнями українських виробників, з іншого - завод намагається заблокувати тендер на придбання дизель-поїздів, які сам він має можливість виготовляти.

Нагадаємо, що через звинувачення КВБЗ у дискримінаційних умовах тендеру ПАТ «Укрзалізниця» провела внутрішню перевірку, яка довела, що ознак дискримінації учасників тендерних торгів з придбання шести дизельних поїздів немає. Технічні вимоги до дизель-поїздів не прописані під жодного конкретного виробника.

Інформація від прес-служби ПАТ "Укрзалізниця"

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x