АМКУ змусив «Укрзалізницю» змінити умови тендеру на поставку дизельних поїздів

АМКУ змусив «Укрзалізницю» змінити умови тендеру на поставку дизельних поїздів

Скарга Крюківського вагонобудівного заводу була розглянута Антимонопольним комітетом України. У зв’язку з цим, АМКУ зобов’язав ПАТ «Укрзалізниця» змінити умови тендеру на поставку дизельних поїздів.

Керівництво КВБЗ стверджує, що «Укрзалізниця» висунула вимоги техзавдання таким чином, що їм відповідає лише продукція польського виробника – Pesa.

І хоча в «Укрзалізниці» повідомили, що усі ознаки дискримінації учасників тендеру на закупівлю 6 дизельних поїздів відсутні, а технічні вимоги до поїздів не спрямовані на конкретного виробника, АМКУ задовольнив скаргу та зобов’язав замовника внести зміни до технічного завдання.

Наразі невідомо, які саме зміни будуть внесені до техзавдання, але вони стосуватимуться кількості місць, типу потягу та інших характеристик.

Джерело: ЦТС

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x