Біля Кривого Рогу з рейок зійшло 15 вантажних вагонів

Біля Кривого Рогу з рейок зійшло 15 вантажних вагонів

Сьогодні вночі, о 02:57, на перегоні Кривий Ріг — Кривий Ріг-Західний сталося сходження 15 хвостових вагонів вантажного поїзда. Внаслідок цього порушений габарит по парній і непарній коліях. Люди не постраждали. Про це повідомила прес-служба АТ "Укрзалізниця".

«Зі свого боку, ми вже проводимо розслідування за даним фактом та відреагуємо належним чином. Також ми звернулися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення», — прокоментував випадок голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.

Наразі рух пасажирських поїздів організований в об’їзд місця аварії через перегін Савро — П’ятихатки стикове. Укрзалізниця буде оперативно інформувати про затримки інших пасажирських поїздів.

Для ліквідації наслідків транспортної події на місце вже відправлені відновні поїзди станцій Кривий Ріг, П'ятихатки, Знам’янка та працівники колійного господарства. Випадок розслідується комісією регіональної філії «Придніпровська залізниця» за участю представників апарату управління Укрзалізниці. За попередніми висновками, причиною аварії є незаконне втручання сторонніх осіб, а саме крадіжка частин колії — стикових накладок.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x