Через відсутність пропозицій АТ "Укрзалізниця" оголосить нові торги з продажу металобрухту

Через відсутність пропозицій АТ "Укрзалізниця" оголосить нові торги з продажу металобрухту

Укрзалізниця оголосить нові торги з продажу металобрухту у системі ProZorro. Про це повідомила прес-служба залізниці.

«На початку травня 2019 року в системі ProZorro Продажі Укрзалізниця оголосила 8 лотів з реалізації металобрухту різного типу. 10 та 16 травня відбулося розкриття пропозицій. За результатами торгів, на 7 лотів пропозиції від учасників не надійшли, ще один лот скасований через технічну помилку. Вже найближчим часом Укрзалізниця оголосить нові торги з продажу металобрухту», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, лот № 19Б з реалізації сталевого брухту (UA-PS-2019-05-01-000002-1), що відбувся, буде скасовано через технічну помилку, що сталася на етапі його підготовки. У цьому випадку буде застосований 7.3 регламенту ProZorro, коли виправлення помилки можливе лише у разі скасування аукціону.

Наразі Укрзалізниця переформатовує лоти та вже найближчим часом оголосить нові торги з реалізації металобрухту.

Читайте також: В Одесі працівники залізниці намагалася вкрасти підвагонне обладнання пасажирських поїздів

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x