До всіх зловживань має бути нульова толерантність, — Володимир Жмак

До всіх зловживань має бути нульова толерантність, — Володимир Жмак

До всіх зловживань має бути нульова толерантність, навіть до побутових крадіжок. Таку думку висловив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак в інтерв’ю «Економічній правді». Повідомляє про це прес-служба АТ "Укрзалізниця". 

За словами керівника Укрзалізниці, боротьба з корупцією — це одне із завдань, яке поставила наглядова рада. «Боротьбу з нею потрібно починати зі знищення передумов. Одна з них — дефіцит локомотивів, який я хочу ліквідувати. Не буде дефіциту — не буде зловживань», — наголосив Володимир Жмак.

Зі зловживаннями та крадіжками, у тому числі пального на перегонах і станціях, Володимир Жмак планує боротися відкрито. Він висловив упевненість, що покарання має бути публічним.

Для запобігання крадіжкам пального планується запровадити інтерактивну карту руху. «Зараз одне із завдань, яке я поставив, — оснастити всі потяги GPS, щоб ми розуміли, де вони. Ми впровадимо інтерактивну карту руху, і я, сидячи в кабінеті, на екрані все бачитиму», — розповів Володимир Жмак.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x