ІV Міжнародна конференція "Залізниці України: розвиток та інвестиції- 2020"

ІV Міжнародна конференція "Залізниці України: розвиток та інвестиції- 2020"

27 лютого 2020 року, відбулась конференція «Залізниці України: розвиток та інвестиції – 2020» в приміщені Premier Palace Hotel.

Міжнародна конференція – це унікальний майданчик, який зібрав разом ключових гравців та експертів на ринку.

У ході заходу було обговорено багато проблемних питань, які стосуються АТ «Укрзалізниця», а саме: перспективи лібералізації ринку залізничних перевезень, формування конкурентного середовища та прихід у галузь нових гравців – приватних операторів локомотивної тяги, умови інвестування у рухомий склад та локомотивну тягу, ситуація у вагоно- та локомотивобудуванні, цінова політика виробників, термін окупності інвестицій.

Володимир Іващенко директор ТАС-Логістик зазначив, що в парку зерновозів Укрзалізниці залишилось 11 469 вагонів, з яких 9 886 вагонів закінчився термін експлуатації.

0022

Фото з перезентації компанії ТАС-Логістик

 

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x