Кабмін погодив порядок компенсації за купівлю вагонів-зерновозів

Кабмін погодив порядок компенсації за купівлю вагонів-зерновозів

Кабінет міністрів погодив порядок використання коштів за програмою держпідтримки сільськогосподарських виробників, зокрема, дозволив компенсацію 25% вартості вагонів-зерновозів. Про це повідомляє агенство «Інтерфакс-Україна».

Згідно з відповідною постановою уряду, витрати на закупівлю зерновозів компенсуватимуть з 1 січня 2019 року.

Крім того, уряд передбачив, що аграрії, які купили техніку або обладнання в 2018 році і своєчасно подали документи на компенсацію, але не отримали її з незалежних від них причин, зможуть отримати кошти в 2019 році.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада в листопаді внесла правки до Бюджетного кодексу, якими дозволила сільгосптоваровиробникам до 20% наданої їм держпідтримки, використовувати на закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси.

У бюджеті на 2019 рік за програмами державної підтримки АПК передбачено 800 млн грн на підтримку фермерів, 244,5 млн грн - кредити фермерським господарствам, 127,2 млн грн - здешевлення кредитів для аграріїв, 400 млн грн - підтримку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників і ягідників.

На програму підтримки тваринництва, зберігання і переробки сільгосппродукції, а також рибництво в 2019 році заплановано 3,5 млрд грн, фінансової підтримки сільгоспвиробників (дотації на придбання с/г техніки, обладнання, вагонів) - близько 881,8 млн грн

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x