Кабмін постановив звільнити двох членів правління АТ "Укрзалізниця"

Кабмін постановив звільнити двох членів правління АТ "Укрзалізниця"

На сайті Кабінету Міністрів України з’явилася офіційна постанова про виведення із складу правління акціонерного товариства «Українська залізниця», Бужора Олександра Яковича та Михальчука Сергія Дмитровича.

«Кабінет Міністрів України постановляє: Вивести із складу правління акціонерного товариства “Українська залізниця”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 815 “Про деякі питання правління публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 82, ст. 2719; 2016 р., № 45, ст. 1642), Бужора Олександра Яковича та Михальчука Сергія Дмитровича, припинивши відповідно до пункту 5 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України їх повноваження як членів правління», - йдеться у постанові на сайті Кабміну.

Неофіційно інформація про звільнення цих двох членів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» з’явилася ще на початку квітня.

Нагадаємо:

У квітні 2018 року СБУ та ГПУ прийшли з обшуками в "Укрзалізницю" до Михальчука. Він підозрювався "у справі зловживань в особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів" разом з братами Дубневичами.

У 2009-2011 роках він був заступником гендиректора "Укрзалізниці" Михайла Костюка. Останній відомий тим, що запатентував разом із Дубневичами рейкові скріплення, за які УЗ щороку сплачувала мільйони гривень.

У серпні 2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 36 протоколів про адміністративні правопорушення щодо неподання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані члена правління ПАТ "Укрзалізниця" Олександра Бужора.

У НАЗК повідомляли, що Олександр Бужор, отримуючи дохід за місцем здійснення трудової діяльності, зобов'язаний був подавати відповідне повідомлення про отримання авансу і другої половини заробітної плати, оскільки сума нарахованих йому коштів значно перевищувала встановлений поріг і становила від 101 739 до 337 861 гривні. Однак чиновник жодного разу повідомлення не подавав.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x