Кабмін затвердив фінансовий план АТ "УЗ" на 2020 рік

Кабмін затвердив фінансовий план АТ "УЗ" на 2020 рік

Вчора, 27 липня 2020 року, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав Розпорядження № 927-р "Про затвердження фінансового плану акціонерного товариства «Українська залізниця» на 2020 рік".

У Розпорядженні зазначено, що:

  • на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і до завершення місяця, в якому відміняється карантин, видатки на оплату праці голови та членів правління, а також винагороду голови та членів наглядової ради не можуть перевищувати 47230 гривень (на одну особу);
  • після відміни карантину видатки на оплату винагороди голови та членів наглядової ради не можуть перевищувати максимально допустимого розміру, визначеного Порядком визначення умов оплати послуг та компенсації витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 р. № 668.

Також зазначено, що Міністерству інфраструктури разом з акціонерним товариством “Українська залізниця” до 15 грудня 2020 р. внести на розгляд Кабінету Міністрів України проект рішення щодо внесення відповідних змін до фінансового плану акціонерним товариством “Українська залізниця”, зокрема з урахуванням фактично здійснених видатків, передбачених у пункті 2 цього розпорядження.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x