Кабмін затвердив Стратегію АТ "Укрзалізниця" на 2019-2023 роки

Кабмін затвердив Стратегію АТ "Укрзалізниця" на 2019-2023 роки

12 червня 2019 року, Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію АТ "Укрзалізниця" на 2019-2023 роки. Про це повідомив голова залізничної компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Основними стратегічними ініціативами в затвердженому документі названі:

  • встановлення обґрунтованих тарифів,
  • реорганізація суспільства,
  • довгострокова інвестиційна програма,
  • раціоналізація активів,
  • боротьба з корупцією.

Згідно оприлюднених презентаційних матеріалів Стратегії, Укрзалізниця повинна буде перейти від регіональної структури до функціональної. З єдиного корпоративного центру буде здійснюватися управління вантажними перевезеннями та логістикою, пасажирськими перевезеннями, інфраструктурою, виробництвом і сервісом.

Також йдеться про те, що в структурі залізниці буде функціонувати пасажирська компанія, а також вантажоперевізник UZ Cargo. Очікується поява приватних перевізників вантажів і пасажирів.

Більше інформації вказано в презентації Стратегії на сайті Кабміну.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x