Кабмін змінив склад правління АТ "УЗ"

Кабмін змінив склад правління АТ "УЗ"

Сьогодні, 17 березня 2021 року, Кабінет Міністрів України прийняв проєкт розпорядження про зміну складу АТ "Укрзалізниця", а саме дострокове припинення повноважень голови правління акціонерного товариства "Українська залізниця" Жмака Володимира Миколайовича. А також про тимчасове покладення обов'язків голови правління акціонерного товариства "Українська залізниця" на Юрика Івана Івановича (член правління АТ "Укрзалізниця"). Про це повідомив народний депутат України Василь Мокан у своєму Telegram каналі.

Нагадуємо, що у березні 2020 року Володимир Жмак прийняв рішення взяти участь в конкурсі на зайняття посади голови правління АТ «Укрзалізниця», який він успішно пройшов. Кабінет міністрів України на засіданні 26 серпня 2020 року призначив Володимира Жмака на посаду голови правління АТ «Укрзалізниці».

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x