Кабмін звільнив члена правління АТ "УЗ" Сергія Кушніра

Кабмін звільнив члена правління АТ "УЗ" Сергія Кушніра

Сьогодні, 1 липня 2020 року, Кабінет Міністрів України звільнив з посади члена правління АТ «Укрзалізниця» Сергія Кушніра.

Нагадуємо, що 11 червня 2020 року Наглядова рада АТ «УЗ» рекомендувала акціонеру — Кабінету Міністрів звільнити його із займаної посади, а також прийняло рішення про негайне відсторонення від повноважень в.о. члена правління, відповідального за вантажні перевезення - Романа Веприцького.

Також відомо, що члени правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвській і Ремігіуш Пашкевич подали заяви про своє звільнення. Головною причиною їх рішення стало зниження розміру заробітної плати до 47 тисяч на місяць.

вгору

При повному або частковому відтворенні матеріалів пряме гіперпосилання на www.vcrti.com.ua обов'язкове! Сайт є Засобом масової інформації відповідно до діючого законодавства. 

Підписатся на оновлення

Всі матеріали опубліковані в категорії "Блог" є особистими думками авторів і не є офіційними позиціями Всеукраїнського центру реформ транспортної інфрастркуткури. Всі матеріали опубліковані в категорії "Від редакції" є офіційною позицією Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

×

Читайте нас у Telegram!

Дізнавайтесь про події у сфері транспорту та інфраструктури одним із перших.

icon128 2x